AK Partili Ömer Faruk Kalaycı’nın bu sözleri Ekrem...

AK Partili Ömer Faruk Kalaycı'nın bu sözleri Ekrem İmamoğlu'nu sinirlendirdi

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi Eylül ayı 1'inci oturumu toplandı. Toplantıda AK Partili Ömer Faruk Kalaycı'nın bazı ifadeleri, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu sinirlendirdi. Kalaycı, "O gençlerin arasından yine yeniden Tayyip Erdoğanlar çıkar, eskiden olduğu gibi kurduğunuz o düzene çomak çokar, uykularınızı kaçırır, renginizi bozar" dedi

Editor: Haber Editörü
09 Eylül 2019 - 16:15

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi Eylül ayı 1'inci oturumu toplandı.Oturumdaki bazı ifadeler, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu sinirlendirdi.

DÜZENE ÇOMAK SOKAR, UYKULARINIZI KAÇIRIR

AK Partili Ömer Faruk Kalaycı, şunları söyledi:O gençlerin arasından yine yeniden Tayyip Erdoğanlar çıkar, eskiden olduğu gibi kurduğunuz o düzene çomak sokar, uykularınızı kaçırır, renginizi bozar.

BU AĞIR BİR İTHAMDIR

Kalaycı'nın ardından konuşan İmamoğlu, şunları ifade etti:Bu ağır bir ithamdır. Benim uykumu kaçıran tek bir Türkiye evladı bu memlekette yaşamıyor. Hele benim gençlerim benim uykumu kaçırmak için de yetişmiyor Türkiye'de. Siz, öyle birileri yetişiyor diye düşünüyorsanız yazık. Bu, gerçekten bir suç duyurusu bile gerektirecek vahimiyette bir sözdür.