Ceketine Taktığı Rozetin Anlamı Ne

Ceketine Taktığı Rozetin Anlamı Ne

3 haftadan fazla bir süredir genel merkeze gelmeyen geçici bir üst solunum yolu rahatsızlıktan muzdarip olan Devlet Bahçeli genel merkeze geldi. Fotoğraf çekilince göndermesi de belli oldu. Mil-liyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 22 günün ardından parti genel merkezine geldi.

Editor: Haber Editörü
16 Ekim 2019 - 18:26

Partililer tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanan MHP Genel Başkanı Dev-let Bahçeli’nin yakasına taktığı rozet ise dikkatlerden kaçmadı

DEVLET BAHÇELİ TAM KADRO TARAFINDAN KARŞILANDI

Partililer genel merkezde MHP lideri Devlet Bahçeli’yi ‘Hareketin Lideri Devlet Bahçeli’ sloganlarıyla karşıladı.Makam odasına geçmeden önce kalabalığa selam veren Bahçeli’nin yanında kurmaylarının tam kadro yer aldığı ekranlara yansıdı.Tedavisi sırasında ve taburcu olduktan sonra kameralara görünmeyen Bahçeli, partisinin genel merkezine giderken makam aracından çekildiği bir fotoğrafı da paylaştı.
Görüldüğü üzere Bahçeli’nin yakasındaki rozet dikkati çekerken, rozette yer alan dünya haritasındaki işaretli yerler gözden kaçmadı. Bahçeli’nin 22 gün süren aranın ardından partisine gelirken taktığı rozette Türk Dünyası Turan İlleri olarak bilinen noktaların renklendirildiği belirdi.

PEKİ TURAN AKIMININ MANASI NEDİR: Osmanlı İmparatorluğu’nun son senelerinde, Osmanlılık ve İslamcılık akımları karşısında, Avrupa’da ki ulusçu akımların da etkisiyle, yeryüzündeki bütün Türkleri tek bir yurt ve tek bir bayrak altında birleştirmeyi hedefleyen takım, Türkçülük.